Medewerkers

Op het bureau werken we met twaalf medewerkers aan het landelijk wandelnetwerk en belangenbehartiging voor alle wandelaars. Hierbij worden wij ondersteund door ruim 800 enthousiaste vrijwilligers. Wandelnet werkt vanuit vijf domeinen: beleid en bedrijfsvoering, routes, belangenbehartiging, community en vrijwilligers.

Beleid en bedrijfsvoering

Joep Naber Wandelnet

Joep Naber

directeur
tel.: 033 245 55 48
e-mail: jnaber@wandelnet.nl

 Routes

Sjors Frencken Wandelnet

Sjors Frencken
beleidsmedewerker wandelnetwerken
tel.: 033 245 55 46
sfrencken@wandelnet.nl

Marga Klein Wandelnet

Marga Klein

medewerker financiële administratie en projectassistent
tel.: 033 245 55 47
mklein@wandelnet.nl

Jon Rietman Wandelnet

Jon Rietman

medewerker Geografisch Informatie Systeem (GIS)
tel.: 033 422 83 87
jrietman@wandelnet.nl

Sietske de Vet - Wandelnet

Sietske de Vet

coördinator NS-wandelingen
tel.: 033 245 55 45
sdevet@wandelnet.nl

Belangenbehartiging

Ankie van Dijk Wandelnet

Ankie van Dijk

adjunct-directeur en coördinator belangenbehartiging
tel.: 033 245 55 43
avandijk@wandelnet.nl

Merit Snoeijer Wandelnet

Merit Snoeijer

medewerker belangenbehartiging
tel.: 033 245 55 41
msnoeijer@wandelnet.nl

Community

Martine Werensteijn Wandelnet

Martine Werensteijn

coördinator research & development
tel.: 033 245 55 44
mwerensteijn@wandelnet.nl

Henk van Geerenstein Wandelnet

Henk van Geerenstein

accountmanager
tel.: 033 245 55 49
hvgeerenstein@wandelnet.nl

Femke van Hamond Wandelnet

Femke van Hamond

communicatieadviseur
tel.: 033 245 55 40
fvanhamond@wandelnet.nl

Sonja Velthuizen - Wandelnet

Sonja Velthuizen

bureaumanager
tel.: 033 245 36 60
svelthuizen@wandelnet.nl

Vrijwilligers

Harold Zijderveld Wandelnet

Harold Zijderveld

cöordinator routes en vrijwilligers
tel.: 033 245 55 42
hzijderveld@wandelnet.nl

Steun ons