Veluwe Zwerfpad etappe 03

Planken Wambuis – Lunteren (16,6 km)

Schrijf je review
  • 4 van de 5 sterren
    Frank van der Meer | 03-03-2025

    Je wandelt over de heidevelden van Planken Wambuis, over de zandverstuivingen van het Wekeromse Zand en door het Luntersche Buurtbos. Kans om wild te spotten! Wel veel lange saaie paden. Foto’s en verslagje: https://www.frankwandelt.nl/veluwe-zwerfpad/veluwe-zwerfpad-3-planken-wambuis-lunteren

Schrijf je review
Naam die we tonen bij de review
We tonen dit niet bij de review
Maximaal 300 karakters

Gids bestellen

Wilt u een wandelgids van een route?

Naar webwinkel Naar webwinkel

Problemen onderweg

Markering weg? Blokkade op de route?

Meld probleem Meld probleem

Blijf op de hoogte!

Eens per maand stuurt Wandelnet de nieuwsbrief uit. Daarin vind je leuke wandelroutes, nieuws en actualiteiten over wandelen. Schrijf je in en ontvang de nieuwsbrief maandelijks!

Inschrijven

Help jij mee?

Wandelpaden zijn kwetsbaar. Dat merk je vaak niet als je een mooie wandelroute loopt, maar door spoor, wegen en bebouwing kunnen wandelroutes zomaar verdwijnen of saai en onaantrekkelijk worden. Help je mee om wandelroutes te beschermen en te onderhouden?